Get Adobe Flash player

Kosmetika Karel HÁDEK

Hádek Plzeň

V našem centru používáme pro ošetření pleti výhradně profesionální kosmetiku KAREL HÁDEK.

Dlouhodobá praxe s touto kosmetikou nám neustále potvrzuje výjimečnou účinnost při řešení různých potřeb pleti klientek i klientů. V působení velmi jemných substancí se snoubí šetrnost a ohleduplnost i k té nejcitlivější pokožce se skvělými dlouhodobými výsledky. Tato účinnost spočívá v aktivní podpoře vlastních ozdravných a regeneračních procesů pokožky.

Proč je kosmetika Karel Hádek tak jedinečná?                    

Pro pěstitele, sběrače i výrobce je důležitá úcta k přírodě jejíž jsme součástí. Díky využívání přírodních rytmů vydává příroda své dary i bez ovlivňování herbicidy, pesticidy atd. Při ošetření se snažíme o naladění na jednotlivé klienty a jejich individuální potřeby. Pečlivě vybíráme přípravky, trpělivě je používáme a společně s klienty se snažíme dosáhnout požadovaného stavu směřujícího k harmonii tělesné i duševní. 

 Je důležité nejen co, ale také jak. 

Při kosmetickém ošetření kosmetikou Karel Hádek ve studiu zažijete „na vlastní kůži“ jak se jednotlivé přípravky používají. Snadno se tak vyhnete chybám, které by vám při domácím ošetření bránily využít maxima účinků, jež tato kosmetika nabízí. Výrobky které se nám společně při péči o vás osvědčí si u nás můžete také zakoupit.  

                   Hádek Plzeň                                                                                                         

Máte zájem o bližší informace?
Zavolejte na číslo +420 774 853 553 nebo nám napište, ozveme se Vám zpět.

CAPTCHA
Otázka pro ověření
11 + 2 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

facebook

Přístrojové lymfodrenáže na přístroji Ballancer

Léčivé bylinky