Get Adobe Flash player

Redukce váhy

Nabízíme Vám odbornou terapii různých typů obezity navrženou tak, aby redukce váhy nebyla na úkor Vašeho zdraví. Pomůžeme vám spočítat základní parametry Vaší postavy, tedy hodnoty BMI a WHR (index tělesné hmotnosti a poměr obvodu pasu a boků), umožňujících dlouhodobé sledování výsledků. Po provedení základní diagnostiky typu postavy klienta(ky) stanovíme dlouhodobý terapeutický plán s ohledem na individuální potřeby, cíle a mimo jiné i s ohledem na Vaše zdravotní, pracovní nebo rodinná omezení. Naším společným cílem pak bude dlouhodobá udržitelnost výsledků a celková změna Vaší životosprávy.

Přečtěte si také naše články týkající se tvarování postavy a redukce váhy (klikněte na podtržené):

Máme také zkušenosti se specializovanou terapií gynoidní obezity (hruškovitý typ ženské postavy), při níž se tuk ukládá především do oblasti boků, hýždí a stehen. Pro tento typ postavy je vhodná komplexní dekongestivní terapie. Jedná se o standardizovaný odborný postup, který obsahuje základní diagnostiku, vytvoření individuálního dlouhodobého plánu a v případě potřeby a Vašeho zájmu další terapii, mimo jiné:
Podívejte se na příklad komplexního programu, které nabízíme našim klientům.

V případě potřeby a zjištění závažnějších zdravotních komplikací (nebo kontraindikací) pro terapii obezity, lymfedému, lipedému nebo celulitidy je potřeba vyhledat odbornou pomoc lékaře specialisty (lymfologa nebo obezitologa). Vás můžeme doporučit přímo na přední odborníky v této oblasti v ČR (CPM v Praze MUDr. René Vlasáka). Po stanovení diagnózy a zaléčení se pak může Vaše následná terapie odehrávat dlouhodobě v místě Vašeho bydliště.

Máte zájem o bližší informace?
Zavolejte na číslo +420 774 853 553 nebo nám napište, ozveme se Vám zpět.

CAPTCHA
Otázka pro ověření
14 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

facebook

Přístrojové lymfodrenáže na přístroji Ballancer

Léčivé bylinky