Get Adobe Flash player

Reference

Mívala jsem křeče v nohou a studené nohy - kotníky. Po masáži jsem cítila velkou úlevu, paní masérka mi poradila i cvičení a automasáž na doma. Do Centra preventivní péče teď chodím pravidelně a jsem velmi spokojena.

paní Eva, 70 let


Příjemné prostředí, s výbornou, milou a profesionální Terezkou, která vždy ví, co Vaše tělo potřebuje. Chodím k ní již cca 4 roky na masáže, na přístrojové lymfodrenáže a kosmetiku a vždy odcházím nadmíru  spokojená, každá návštěva je pro mě odpočinek, na který se vždy těším. Terezka je člověk na svém místě, více takových lidí. 

Petra M. 


Přišla jsem do Centra preventivní péče na doporučení s bolestmi zad a šíje, také jsem trpěla na motolice (závratě). Ty hned po první návštěvě jako zázrakem odezněly. Teď pravidelně chodím na masáže s kosmetikou a cítím se báječně díky zlatým rukám paní Terezy. 

paní Jiřina, 73 let


Vzhledem ke svému důchodovému věku mám problém s kyčelními klouby, obzvlášť na pravé straně jsem cítila stále častěji bolest a to nejenom při chůzi, ale také v noci. Překvapil mě účinek bylinné směsy TCM, protože už po týdnu užívání se stav velmi zlepšil. Subjektivně jde hlavně o velké zmírnění bolestivosti a lepší pohyblivost. Vím že opotřebovaný kloub se nezahojí a vbudoucnu mě čeká zásadnější řešení situace, ale do té doby se alespoň mohu pohybovat a v noci se vyspím. Kromě toho jiná bylinná směs vyřešila moje vleklé problémy se zažíváním a vylučováním.

D. Pilipová 


Už přes osm let jsem po amputaci pravé dolní končetiny a nosím protézu, mám při chůzi zlozvyky a tak jsem se nevyhnula skolioze páteře. Do toho všeho intenzivně sportuji, takže mé tělo, hlavně svaly bývají ve velkém napětí. Centrum preventivní péče je pro mne skvělý způsob rekonvalescence, ať už je to s pomocí baňkování, masáží nebo lymfodrenážemi. Každopádně mám po každém odchodu pocit že létám a moje tělo je krásně odpočaté. Další zkušenost, kterou nemohu opomenout je s Tradiční čínskou medicínou. Díky pár návštěvám pan Huo Da vyřešil můj několikaletý problém, protože jsem po léčbě chemoterapiemi přestala menstruovat. Po diagnostice v CPP jsem podstoupila akupunkturní stimulaci a dostala patřičné čínské bobulky. K mému překvapení se prakticky ihned projevil účinek. Ne, že bych tomu nevěřila, ale tak rychle jsem to opravdu nečekala. Tímto vám moc děkuji za pomoc a chtěla bych návštěvu doporučit všem. Ten relax stojí za to.

Daniela, 25 let 


Dobrý den paní Brožová. Kyčel mě přestala bolet, jste kouzelnice. Váš zdravotně - kosmetický salon je závislost, na kterou se těším každý měsíc. Nejen proto, že používáte Hádkovo voňavé zdraví, ale i pro vaše znalosti a vlídné celostní procedury, které jinde nenabízí.

Jiřina Friedlová


Dobrý den, nesmírně vám děkuji za obrovskou pomoc, od soboty se cítím mnohem lépe. Práce bude ještě dost, převážně v odstranění chronického zánětu, ale dceři jsem mohla splnit její oslavu, takže vás chválím kudy chodím. Nejen že tomu moc rozumíte, ale je z Vás cítit obrovská energie pomáhat druhým. Už jsem vyzkoušela mnoho alternativ a tady cítím, že to bude mít pozitivní smysl. Takže ještě jednou moc děkuji!!

Mirka Kubíková, 34 let


Reference z Facebooku:

Už 2x jsem byla na kosmetice a nemůžu jinak než doporučit. Báječné prostředí a ještě báječnější, příjemnější a šikovná slečna kosmetička. Určitě se budu vracet a vyzkouším určitě i další nabízené služby.

Tereza Němcová 


Úžasně lidský přístup, dnešní návštěva nebyla jen masáž, ale i pohlazení po duši a spoustu užitečných rad :). Rozhodně všem doporučuji a děkuji :).

Jana Kerberová

Máte zájem o bližší informace?
Zavolejte na číslo +420 774 853 553 nebo nám napište, ozveme se Vám zpět.

CAPTCHA
Otázka pro ověření
1 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

facebook

Přístrojové lymfodrenáže na přístroji Ballancer

Léčivé bylinky